Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Odbiór / Dostawa


Odbiór / Dostawa


 1. Zasady odbioru osobistego zamówionych towarów:


  • zamówiony towar można odbierać osobiście w naszym magazynie we Wrocławiu w godzinach:

  • poniedziałek - piątek  10.00 - 17.00

  • przed odbiorem towaru należy uregulować przelewem na nasze konto całość kwoty zamówienia, bądź dokonać wpłaty gotówki w kasie (należy jednak posiadać odliczoną wartość).


  • udając się do punktu odbioru należy zabrać ważny dokument tożsamości oraz otrzymane potwierdzenie realizacji zamówienia (nazwisko i imię Zamawiającego, numer zamówienia). W przypadku, jeżeli odbioru dokonuje osoba nie wskazana w zamówieniu powinna ona posiadać oprócz w/w dokumentów pisemne upoważnienie do odbioru towaru podpisane czytelnie przez Zamawiającego.


  • Odbierający zamówienie jest zobowiązany do sprawdzenia jego zgodności pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym.


  UWAGA: Prosimy o zgłaszanie się po odbiór zamówień wyłącznie po otrzymaniu informacji mailowej, że zamówienie jest przygotowane do odbioru.

 2. Zasady odbioru dostawy zamówionych towarów:


  • zamówiony towar jest dostarczany przez kuriera lub firmą przewozową pod wskazany w zamówieniu adres:

  • poniedziałek - piątek  9.00 - 16.00
   Uwaga: Przy dostawach paletowych kurier realizuje dostawę wyłącznie poprzez zdjęcie towaru z samochodu, kurier nie wnosi towaru.
  • przed dostawą towaru należy uregulować przelewem na nasze konto całość kwoty zamówienia oraz kosztów dostawy.

  • o terminie realizacji zamówienia Klient jest informowany mailowo i/lub telefonicznie z 1-2 dniowym wyprzedzeniem.

  • Odbierający zamówienie jest zobowiązany do sprawdzenia jego zgodności pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym.


  UWAGA: Koniecznie sprawdź przesyłkę ! Każde uszkodzenie opakowania fabrycznego odnotuj na liście przewozowym lub protokole szkody z zaznaczeniem "uszkodzone opakowanie fabryczne"!

  W przypadku dostarczenia towarów za pośrednictwem kuriera nabywca stwierdzający powstanie szkody transportowej jest obowiązany wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe /Dz. U. z 1995 r., Nr 119, poz. 575 z pózn. zm./ dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania roszczeń ubezpieczeniowych, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych. Prosimy również o zrobienie dokumentacji fotograficznej zapakowanej palety oraz uszkodzonych opakowań i znajdujących się w nich uszkodzonych elementów.

  Jeżeli stwierdzisz jakąkolwiek niezgodności dostawy ze złożonym zamówieniem zażądaj sporządzenia przez kuriera protokołu rozbieżności. Sporządzony protokół stanowi podstawę do złożenia reklamacji z tytułu wad zamówionego towaru ujawnionych w trakcie jego odbioru/dostawy. Reklamację z tego tytułu należy złożyć w ciągu 7 dni kalendarzowych licząc od daty odbioru/dostawy towaru.

Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Wysyłamy w ciągu 48h!!

Wysyłamy w ciągu 48h!!
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

ODBIERZ SWÓJ PREZENT!
 • oceń obsługę naszego sklepu pisząc opinię na CENEO.PL
 • podaj adres wysyłki prezentu na skrzynkę serwisddd@dystrybucja.biz.pl z dopiskiem OPINIA


Czeka na Ciebie płyn do pielęgnacji podłóg QUICK-STEP!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step powyżej 1.500,00 zł
GRATIS nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487

PROMOCJA 15% !

PROMOCJA 15% !Skorzystaj z kuponów rabatowych dla wybranych produktów do 15% taniej

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!