Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Odbiór / Dostawa


Odbiór / Dostawa


 1. Zasady odbioru osobistego zamówionych towarów:


  • zamówiony towar można odbierać osobiście w naszym magazynie we Wrocławiu w godzinach:

  • poniedziałek - piątek  10.00 - 17.00

  • przed odbiorem towaru należy uregulować przelewem na nasze konto całość kwoty zamówienia, bądź dokonać wpłaty gotówki w kasie (należy jednak posiadać odliczoną wartość).


  • udając się do punktu odbioru należy zabrać ważny dokument tożsamości oraz otrzymane potwierdzenie realizacji zamówienia (nazwisko i imię Zamawiającego, numer zamówienia). W przypadku, jeżeli odbioru dokonuje osoba nie wskazana w zamówieniu powinna ona posiadać oprócz w/w dokumentów pisemne upoważnienie do odbioru towaru podpisane czytelnie przez Zamawiającego.


  • odbierający zamówienie jest zobowiązany do sprawdzenia jego zgodności pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym.


  • UWAGA: Prosimy o zgłaszanie się po odbiór zamówień wyłącznie po otrzymaniu informacji mailowej, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. 2. Zasady odbioru dostawy zamówionych towarów:


  • zamówiony towar jest dostarczany przez kuriera lub firmą przewozową pod wskazany w zamówieniu adres:

  • poniedziałek - piątek  11.00 - 16.00
   Uwaga: Przy dostawach paletowych kurier realizuje dostawę wyłącznie poprzez zdjęcie towaru z samochodu, kurier nie wnosi towaru.
  • przed dostawą towaru należy uregulować przelewem na nasze konto całość kwoty zamówienia oraz kosztów dostawy.

  • o terminie realizacji zamówienia Klient jest informowany mailowo i/lub telefonicznie z 1-2 dniowym wyprzedzeniem.

  • w przypadku dostarczenia towaru za pośrednictwem wyspecjalizowanego przewoźnika od nabywcy stwierdzającego powstanie szkody transportowej oczekuje się wykonania aktu staranności wymaganego przepisami ustawy z dnia 15-tego listopada 1984 roku - Prawo przewozowe (dz. U. 1995 r., Nr 119, poz. 686 z późn. zm.) dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika, a w szczególności spowodowania protokolarnego ustalenie przez przewoźnika stanu przesyłki oraz okoliczności stwierdzenia szkody. Oznacza to, że Klient obowiązany jest zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika przewoźnika spisania właściwego protokołu. Uszkodzenie opakowania fabrycznego należy wpisać w protokół szkody lub na list przewozowy z zaznaczeniem "uszkodzone opakowanie fabryczne". Dla udokumentowania stwierdzonego uszkodzenia opakowania fabrycznego zalecamy wykonanie dokumentacji fotograficznej zapakowanej palety po zdjęciu warstwy ochronnej w postaci streczu. Jeżeli uszkodzenie opakowania fabrycznego skutkuje uszkodzeniem znajdującego się w nim towaru prosimy o wykonanie dodatkowo zdjęć uszkodzonego opakowania oraz uszkodzeń towaru.


  • UWAGA: Sprawdź przesyłkę! Każde uszkodzenie opakowania fabrycznego odnotuj na liście przewozowym lub protokole szkody z zaznaczeniem "uszkodzone opakowanie fabryczne"!

  • protokół szkody spisany z kurierem uprawnia do zgłaszania roszczeń ubezpieczeniowych, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych. Zwracamy uwagę, że potwierdzając własnoręcznym podpisem protokół szkody dokonuje się potwierdzenia poprawności zawartych w nim danych odnośnie dokonanego odbioru przesyłki.

  • na spisanie protokołu szkody w obecności kuriera dla usługi przewozowej ustawodawca przewiduje 7 dni.Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step powyżej 1.500,00 zł
GRATIS nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487

PROMOCJA 15% !

__**PROMOCJA 15% !**__


Skorzystaj z kuponów rabatowych dla wybranych produktów do 15% taniej

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!