Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Panele podłogowe

Panele podłogowe to najszybszy i najwygodniejszy sposób na efektowne wykończenie podłogi. Nasza oferta tanie panele to optymalna relacja ceny do jakości bez potrzeby przepłacania !
Panele są łatwe w montażu, cechuje je trwałość i odporność na zarysowania. Panele podłogowe na
e-podlogidrzwi.pl to szeroka paleta kolorów odpowiadająca wybarwieniom drewna, począwszy od jasnego dębu białego, a skończywszy na ciemnym orzechu. Łącznie to kilkaset różnych wzorów, wśród których każdy wybierze coś idealnego do swojego domu lub mieszkania. Ofertę dopełniają dopasowane kolorystycznie listwy podłogowe oraz wszystkie akcesoria niezbędne do montażu paneli podłogowych. W asortymencie paneli podłogowych jesteśmy partnerem takich marek jak Quick-Step, Krono Original oraz Balterio. Realizację szybkich wysyłek do każdej miejscowości w kraju umożliwiają posiadane przez naszą firmę stany magazynowe. Zachęcamy do zakupów !

Kategoria: Panele podłogowe

96 48 12 Pokaż na stronę: Cena | Nazwa Sortowanie:

Kategorie

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

TERMINY

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA DRZWI ORAZ PODŁOGI KAŻDORAZOWO POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!