Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Odbiór osobisty


Zasady odbioru osobistego zamówionych towarów:


  • zamówiony towar można odbierać osobiście w naszym magazynie we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej 3 od:

  • poniedziałku do piątku w godzinach   8.00 - 16.00

  • przed odbiorem towaru należy uregulować przelewem na nasze konto bankowe całość kwoty zamówienia.


  • udając się do punktu odbioru należy zabrać ważny dokument tożsamości oraz otrzymane potwierdzenie realizacji zamówienia (nazwisko i imię Zamawiającego, numer zamówienia). W przypadku, jeżeli odbioru dokonuje osoba nie wskazana w zamówieniu powinna ona posiadać oprócz w/w dokumentów pisemne upoważnienie do odbioru towaru podpisane czytelnie przez Zamawiającego.


  • odbierający zamówienie jest zobowiązany do sprawdzenia jego zgodności pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym.


  • UWAGA: Prosimy o zgłaszanie się po odbiór zamówień wyłącznie po otrzymaniu informacji mailowej, że zamówienie jest przygotowane do odbioru.
Kategorie

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

TERMINY

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA DRZWI ORAZ PODŁOGI KAŻDORAZOWO POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!