Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Polityka prywatności


Polityka prywatności


Polityka prywatności sklepu prowadzonego pod adresem: www.e-podlogidrzwi.pl (w dalszej części: Sklep lub e-sklep) formułuje zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych pozyskanych na zasadzie dobrowolności od użytkowników Internetu (dalej: Użytkownik) za pośrednictwem strony e-sklepu przez Administratora danych osobowych firmę Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, al. gen. J. Hallera 182/2, 53-203 Wrocław.
Dane osobowe, jakie są wymagane w przypadku dokonywania rejestracji i zakupów w naszym e-sklepie to:

 • imię i nazwisko,

 • adres zameldowania,

 • adres do wysyłki, jeżeli jest inny niż adres zameldowania,

 • adres poczty e-mail,

 • kontaktowy numer telefonu,

 • nazwa firmy oraz numer identyfikacji podatkowej (w przypadku firm)

Podanie powyższych danych jest dobrowolne jednak niezbędne dla dokonania rejestracji w e-sklepie lub złożenia i realizacji zamówienia. Użytkownik powinien zadbać, aby powyższe dane były aktualne i zgodne z rzeczywistością. Użytkownikowi w każdym czasie przysługuje prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych przez Administratora danych. Złożenie sprzeciwu następuje poprzez przesłanie informacji w tym zakresie na adres e-mail: serwis@dystrybucja.biz.pl lub pocztą na adres siedziby Administratora. W takim przypadku dane osobowe Użytkownika zostaną usunięte lub poddane anonimizacji, chyba że dalsze przetwarzanie danych osobowych będzie uzasadnione powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i/lub przesłankami wynikającymi z Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych zapewniamy wszystkim Użytkownikom e-sklepu możliwość wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.
Dane osobowe Klientów pobierane są przez Dystrybucja Sp. z o.o. w celu prowadzenia e-sklepu, a w szczególności:

 • obsługi procesu rejestracji i logowania do konta,

 • realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem e-sklepu,

 • zapewnienia prawidłowego funkcjonowania e-sklepu,

 • zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów, ich dostawy oraz obsługi reklamacji,

 • tworzenia wewnętrznych raportów i analiz,

 • możliwości wysłania ankiety posprzedażowej. W ramach realizacji umowy z Klientem Sklep może przesłać za pośrednictwem portalu pośredniczącego (ceneo.pl) na adres poczty elektronicznej Klienta, zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Klient może dobrowolnie wypełnić ankietę.

Ponad to dane osobowe klientów mogą być udostępnione podmiotom trzecim w celu realizacji dostawy i obsługi reklamacji oraz podmiotom świadczącym Spółce usługi doradcze, konsultacyjne, audytu, pomoc prawną, podatkową, rachunkową. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.
E-sklep nie zbiera automatycznie żadnych danych z wyjątkiem możliwości wdrożenia zbierania danych zawartych w plikach cookies podczas odwiedzania i korzystania z witryny e-sklepu. Przy wdrożeniu tej opcji pliki cookies wykorzystywane byłyby wyłącznie do budowania anonimowych statystyk odwiedzin naszego Sklepu.
Administrator oświadcza, iż dołoży wszelkich starań, aby zapewnić klientom e-sklepu oraz innym osobom fizycznym odwiedzającym naszą stronę internetową wysoki poziom bezpieczeństwa w zakresie korzystania z serwisu Sklepu. Wszelkie zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo przekazu informacji należy zgłaszać na adres e-mail: serwis@dystrybucja.biz.pl
lub pocztą na adres siedziby Spółki:

Dystrybucja Sp. z o.o. 53-203 Wrocław, al. gen. J. Hallera 182/2,

Administrator danych może dokonywać zmiany w niniejszej Polityce Prywatności w każdym czasie z uwagi na zmiany techniczne e-sklepu, wprowadzanie nowych funkcji lub przeprowadzanie modyfikacji Sklepu. Podstawą do dokonania zmian będą również nowe regulacje prawne odnoszące się do problematyki ochrony danych osobowych w zakresie tego rodzaju działalności.
Zmiany Polityki Prywatności wynikające wyłącznie z inicjatywy Administratora nie mogą pozbawiać Użytkowników praw nabytych i będą one odnosić skutek na przyszłość, od daty wprowadzenia zmiany. Użytkownik, który nie będzie zgadzał się na wprowadzane zmiany Polityki Prywatności może w każdej chwili zaprzestać korzystania z serwisu e-sklepu.

Kategorie

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

TERMINY

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA DRZWI ORAZ PODŁOGI KAŻDORAZOWO POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!