Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Polityka prywatności


Polityka prywatności


Polityka prywatności sklepu prowadzonego pod adresem: www.e-podlogidrzwi.pl (w dalszej części: Sklep lub e-sklep) formułuje zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych pozyskanych na zasadzie dobrowolności od użytkowników Internetu (dalej: Użytkownik) za pośrednictwem strony e-sklepu przez Administratora danych osobowych firmę Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, al. gen. J. Hallera 182/2, 53-203 Wrocław.
Dane osobowe, jakie są wymagane w przypadku dokonywania rejestracji i zakupów w naszym e-sklepie to:

 • imię i nazwisko,

 • adres zameldowania,

 • adres do wysyłki, jeżeli jest inny niż adres zameldowania,

 • adres poczty e-mail,

 • kontaktowy numer telefonu,

 • nazwa firmy oraz numer identyfikacji podatkowej (w przypadku firm)

Podanie powyższych danych jest dobrowolne jednak niezbędne dla dokonania rejestracji w e-sklepie lub złożenia i realizacji zamówienia. Użytkownik powinien zadbać, aby powyższe dane były aktualne i zgodne z rzeczywistością. Użytkownikowi w każdym czasie przysługuje prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych przez Administratora danych. Złożenie sprzeciwu następuje poprzez przesłanie informacji w tym zakresie na adres e-mail: serwis@dystrybucja.biz.pl lub pocztą na adres siedziby Administratora. W takim przypadku dane osobowe Użytkownika zostaną usunięte lub poddane anonimizacji, chyba że dalsze przetwarzanie danych osobowych będzie uzasadnione powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i/lub przesłankami wynikającymi z Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych zapewniamy wszystkim Użytkownikom e-sklepu możliwość wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.
Dane osobowe Klientów pobierane są przez Dystrybucja Sp. z o.o. w celu prowadzenia e-sklepu, a w szczególności:

 • obsługi procesu rejestracji i logowania do konta,

 • realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem e-sklepu,

 • zapewnienia prawidłowego funkcjonowania e-sklepu,

 • zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów, ich dostawy oraz obsługi reklamacji,

 • tworzenia wewnętrznych raportów i analiz,

 • możliwości wysłania ankiety posprzedażowej. W ramach realizacji umowy z Klientem Sklep może przesłać za pośrednictwem portalu pośredniczącego (ceneo.pl) na adres poczty elektronicznej Klienta, zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Klient może dobrowolnie wypełnić ankietę.

Ponad to dane osobowe klientów mogą być udostępnione podmiotom trzecim w celu realizacji dostawy i obsługi reklamacji oraz podmiotom świadczącym Spółce usługi doradcze, konsultacyjne, audytu, pomoc prawną, podatkową, rachunkową. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.
E-sklep nie zbiera automatycznie żadnych danych z wyjątkiem możliwości wdrożenia zbierania danych zawartych w plikach cookies podczas odwiedzania i korzystania z witryny e-sklepu. Przy wdrożeniu tej opcji pliki cookies wykorzystywane byłyby wyłącznie do budowania anonimowych statystyk odwiedzin naszego Sklepu.
Administrator oświadcza, iż dołoży wszelkich starań, aby zapewnić klientom e-sklepu oraz innym osobom fizycznym odwiedzającym naszą stronę internetową wysoki poziom bezpieczeństwa w zakresie korzystania z serwisu Sklepu. Wszelkie zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo przekazu informacji należy zgłaszać na adres e-mail: serwis@dystrybucja.biz.pl
lub pocztą na adres siedziby Spółki:

Dystrybucja Sp. z o.o. 53-203 Wrocław, al. gen. J. Hallera 182/2,

Administrator danych może dokonywać zmiany w niniejszej Polityce Prywatności w każdym czasie z uwagi na zmiany techniczne e-sklepu, wprowadzanie nowych funkcji lub przeprowadzanie modyfikacji Sklepu. Podstawą do dokonania zmian będą również nowe regulacje prawne odnoszące się do problematyki ochrony danych osobowych w zakresie tego rodzaju działalności.
Zmiany Polityki Prywatności wynikające wyłącznie z inicjatywy Administratora nie mogą pozbawiać Użytkowników praw nabytych i będą one odnosić skutek na przyszłość, od daty wprowadzenia zmiany. Użytkownik, który nie będzie zgadzał się na wprowadzane zmiany Polityki Prywatności może w każdej chwili zaprzestać korzystania z serwisu e-sklepu.

Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step oraz FAUS GRATIS!
Dotyczy zamówień powyżej 1.500,00 zł.
Nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!