Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Płatności


Płatności


 1. Każdy Klient naszego sklepu po złożeniu zamówienia otrzymuje na wskazany adres mailowy kwotę, której wpłata uruchamia realizację zamówienia. Będzie to:


  • 100 % należności w przypadku dostawy/odbioru towarów w terminie do 10 dni roboczych. O skompletowaniu całości zamówienia powiadomimy mailowo, informując jednocześnie o gotowości do wydania towaru (wysyłka/odbiór osobisty). Transakcję zakończymy wystawieniem dokumentu końcowego (paragon, faktura).


  • 50% należności w przypadku dostawy/ odbioru towarów w terminie powyżej 10 dni roboczych. Po wpłacie zaliczki wystawimy fakturę zaliczkową. O skompletowaniu całości zamówienia powiadomimy mailowo, prosząc o wpłatę pozostałej do uregulowania kwoty. Jej zaksięgowanie na naszym koncie skutkować będzie powiadomieniem o gotowości do wydania towaru (wysyłka/ odbiór osobisty) oraz wystawieniem dokumentu końcowego (paragon, faktura).


  • UWAGA: dla zamówień z opcją DOSTAWA wartość zamówienia oznacza wartość brutto zamówionych towarów wraz z kosztem ich dostawy pod wskazany na zamówieniu adres. Zamówienie uruchamiane jest do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sklepu.


 2. Wszystkie wpłaty związane z zamówieniami w Sklepie należy dokonywać na rachunek:

  07 1910 1048 2401 0101 3203 0001


  zaznaczając nadany numer zamówienia.


 3. W przypadku odbioru własnego możliwa jest również płatność, należnej do zapłaty wartości zamówienia, w formie gotówkowej. Należy jednak posiadać odliczoną kwotę.

Kategorie

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

TERMINY

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA DRZWI ORAZ PODŁOGI KAŻDORAZOWO POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!