Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Płatności


Płatności


 1. Każdy Klient naszego sklepu po złożeniu zamówienia otrzymuje na wskazany adres mailowy kwotę, której wpłata uruchamia realizację zamówienia. Będzie to:


  • 100 % należności w przypadku dostawy/odbioru towarów w terminie do 10 dni roboczych. O skompletowaniu całości zamówienia powiadomimy mailowo, informując jednocześnie o gotowości do wydania towaru (wysyłka/odbiór osobisty). Transakcję zakończymy wystawieniem dokumentu końcowego (paragon, faktura).


  • 50% należności w przypadku dostawy/ odbioru towarów w terminie powyżej 10 dni roboczych. Po wpłacie zaliczki wystawimy fakturę zaliczkową. O skompletowaniu całości zamówienia powiadomimy mailowo, prosząc o wpłatę pozostałej do uregulowania kwoty. Jej zaksięgowanie na naszym koncie skutkować będzie powiadomieniem o gotowości do wydania towaru (wysyłka/ odbiór osobisty) oraz wystawieniem dokumentu końcowego (paragon, faktura).


  • UWAGA: dla zamówień z opcją DOSTAWA wartość zamówienia oznacza wartość brutto zamówionych towarów wraz z kosztem ich dostawy pod wskazany na zamówieniu adres. Zamówienie uruchamiane jest do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sklepu.


 2. Wszystkie wpłaty związane z zamówieniami w Sklepie należy dokonywać na rachunek:

  07 1910 1048 2401 0101 3203 0001


  zaznaczając nadany numer zamówienia.


 3. W przypadku odbioru własnego możliwa jest również płatność, należnej do zapłaty wartości zamówienia, w formie gotówkowej. Należy jednak posiadać odliczoną kwotę.

Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step oraz FAUS GRATIS!
Dotyczy zamówień powyżej 1.500,00 zł.
Nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!