Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

O Sklepie


O SklepieSzukasz paneli, podłóg drewnianych i drzwi sprawdzonych na rynku polskim dostawców?

Jesteś pod właściwym adresem!!!

Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, doświadczony zespół pracowników świadczących profesjonalne doradztwo i obsługę – to wszystko składa się naW naszym sklepie oferujemy Państwu produkty wyłącznie sprawdzonych na polskim rynku producentów i dystrybutorów. Dzięki temu bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach możemy gwarantować jakość sprzedawanych towarów i wysoki poziom związanych z tym usług. Wszystkie oferowane produkty posiadają oryginalne, fabryczne opakowanie i pełną gwarancję w myśl obowiązującego na terenie RP porządku prawnego.

Jako jeden z fundamentalnych celów naszej firmy uważamy sprawne realizowanie dostaw zamówionych towarów. Dostawy realizowane są przez sprawdzonych, w toku wieloletnich działań na rynku, przewoźników którzy gwarantują, że przesyłki dotrą pod wskazany na zamówieniu adres, w zadeklarowanym czasie i bez uszkodzeń. Wszystkie realizowane wysyłki są ubezpieczone. Dodatkowo umożliwiamy Państwu bieżące informowanie się odnośnie poszczególnych etapów dostawy. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości podejmujemy natychmiastową interwencję.

Działalność gospodarczą w branży prowadzimy już 10 lat i naszym nadrzędnym celem była, jest i będzie satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Przyjęta zasada wraz z dokładaniem najwyższej staranności, aby realizowane zamówienia były w zgodzie z obowiązującym w tym zakresie prawem stanowią siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem sklepu oraz zasadami: realizacji zakupów, realizacji dostaw/odbiorów, udzielanych gwarancji czy dokonywania zwrotów towarów. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym sklep@e-podlogidrzwi.pl, bądź nr telefonicznym 071 794 03 32 lub 607 886 410, gdzie chętnie i wyczerpująco odpowiemy na zadane pytania i odniesiemy się do zgłoszonych wniosków lub sugestii.


Dostępność towaru:
wszystkie towary poza aktualnymi promocjami, są zamawiane pod złożone przez Klienta zamówienie. Oferowane towary pochodzą wyłącznie od sprawdzonych na polskim rynku producentów/dostawców.Czas realizacji:
orientacyjny czas realizacji zamówienia (w dniach roboczych) jest określony w opisie towaru.

Wysyłki/odbiory:
wysyłki/odbiory towaru realizujemy po wpływie należności na nasz rachunek bankowy lub wpłacie gotówki przy odbiorze osobistym:
– przewoźnik/kurier - 3-4 dni robocze,
– odbiór własny - następnego dnia, w magazynie Sklepu we Wrocławiu.

Koszt dostawy:
Koszt dostawy wyliczamy do konkretnego zamówienia po wybraniu opcji DOSTAWA i przesyłamy drogą mailową.

Gwarancja/rękojmia:
wszystkie oferowane towary posiadają gwarancję producenta/rękojmię dostawcy zgodnie z regulacjami obowiązującymi na terenie RP. Reklamacje konsumenckie, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta, należy kierować do Producenta/Autoryzowanego Serwisu w przypadku reklamacji zgłaszanych w oparciu o Kartę Gwarancyjną lub na adres sklep@e-podlogidrzwi.pl w przypadku reklamacji zgłaszanych w oparciu o rękojmię. Właściciel e-sklepu zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Polityka bezpieczeństwa:
dane osobowe naszych Klientów przechowywane są w naszej bazie z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym zakresie przepisów i regulacji.


W A Ż N E !

  • oferowane towary sprzedawane są z 23% stawką VAT. Celem otrzymania Faktury należy wypełnić wszystkie rubryki formularza ZAMÓWIENIA oraz zaznaczyć w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA - Faktura VAT. Brak podania pełnych danych skutkować będzie wystawieniem Paragonu.

  • każdy Klient ma prawo do pełnej informacji odnośnie interesujących go towarów i aktualnego etapu realizacji złożonego przez niego zamówienia.

  • po pokwitowaniu odbioru zamówionego towaru należy w obecności dostawcy/kuriera (dostawa pod wskazany adres) lub pracownika magazynu (odbiór własny) dokonać kontroli, czy opakowanie znajduje się w stanie nienaruszonym. Zaleca się również sprawdzenie zakupionego towaru.

  • w przypadku stwierdzenia braków ilościowych/uszkodzeń mechanicznych należy spisać protokół rozbieżności.

  • protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania roszczeń ubezpieczeniowych, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych. Zalecane jest również zrobienie dokumentacji fotograficznej. Protokół rozbieżności stanowi podstawę do złożenia reklamacji z tytułu wad zamówionego towaru ujawnionych w trakcie jego odbioru/dostawy. Reklamację z tego tytułu należny złożyć w ciągu 7 dni kalendarzowych licząc od daty odbioru/dostawy przesyłki.


Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step powyżej 1.500,00 zł
GRATIS nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487

PROMOCJA 15% !

__**PROMOCJA 15% !**__


Skorzystaj z kuponów rabatowych dla wybranych produktów do 15% taniej

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!