Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

O Sklepie


O SklepieSzukasz paneli, podłóg drewnianych i drzwi sprawdzonych na rynku polskim dostawców?

Jesteś pod właściwym adresem!!!

Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, doświadczony zespół pracowników świadczących profesjonalne doradztwo i obsługę – to wszystko składa się naW naszym sklepie oferujemy Państwu produkty wyłącznie sprawdzonych na polskim rynku producentów i dystrybutorów. Dzięki temu bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach możemy gwarantować jakość sprzedawanych towarów i wysoki poziom związanych z tym usług. Wszystkie oferowane produkty posiadają oryginalne, fabryczne opakowanie i pełną gwarancję w myśl obowiązującego na terenie RP porządku prawnego.

Jako jeden z fundamentalnych celów naszej firmy uważamy sprawne realizowanie dostaw zamówionych towarów. Dostawy realizowane są przez sprawdzonych, w toku wieloletnich działań na rynku, przewoźników którzy gwarantują, że przesyłki dotrą pod wskazany na zamówieniu adres, w zadeklarowanym czasie i bez uszkodzeń. Wszystkie realizowane wysyłki są ubezpieczone. Dodatkowo umożliwiamy Państwu bieżące informowanie się odnośnie poszczególnych etapów dostawy. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości podejmujemy natychmiastową interwencję.

Działalność gospodarczą w branży prowadzimy już 10 lat i naszym nadrzędnym celem była, jest i będzie satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Przyjęta zasada wraz z dokładaniem najwyższej staranności, aby realizowane zamówienia były w zgodzie z obowiązującym w tym zakresie prawem stanowią siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem sklepu oraz zasadami: realizacji zakupów, realizacji dostaw/odbiorów, udzielanych gwarancji czy dokonywania zwrotów towarów. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym sklep@e-podlogidrzwi.pl, bądź nr telefonicznym 071 794 03 32 lub 607 886 410, gdzie chętnie i wyczerpująco odpowiemy na zadane pytania i odniesiemy się do zgłoszonych wniosków lub sugestii.


Dostępność towaru:
wszystkie towary poza aktualnymi promocjami, są zamawiane pod złożone przez Klienta zamówienie. Oferowane towary pochodzą wyłącznie od sprawdzonych na polskim rynku producentów/dostawców.Czas realizacji:
orientacyjny czas realizacji zamówienia (w dniach roboczych) jest określony w opisie towaru.

Wysyłki/odbiory:
wysyłki/odbiory towaru realizujemy po wpływie należności na nasz rachunek bankowy lub wpłacie gotówki przy odbiorze osobistym:
– przewoźnik/kurier - 3-4 dni robocze,
– odbiór własny - następnego dnia, w magazynie Sklepu we Wrocławiu.

Koszt dostawy:
Koszt dostawy wyliczamy do konkretnego zamówienia po wybraniu opcji DOSTAWA i przesyłamy drogą mailową.

Gwarancja/rękojmia:
wszystkie oferowane towary posiadają gwarancję producenta/rękojmię dostawcy zgodnie z regulacjami obowiązującymi na terenie RP. Reklamacje konsumenckie, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta, należy kierować do Producenta/Autoryzowanego Serwisu w przypadku reklamacji zgłaszanych w oparciu o Kartę Gwarancyjną lub na adres serwis@dystrybucja.biz.pl w przypadku reklamacji zgłaszanych w oparciu o rękojmię. Właściciel e-sklepu zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Polityka bezpieczeństwa:
dane osobowe naszych Klientów przechowywane są w naszej bazie z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym zakresie przepisów i regulacji.


W A Ż N E !

  • oferowane towary sprzedawane są z 23% stawką VAT. Celem otrzymania Faktury należy wypełnić wszystkie rubryki formularza ZAMÓWIENIA oraz zaznaczyć w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA - Faktura VAT. Brak podania pełnych danych skutkować będzie wystawieniem Paragonu.

  • każdy Klient ma prawo do pełnej informacji odnośnie interesujących go towarów i aktualnego etapu realizacji złożonego przez niego zamówienia.

  • po pokwitowaniu odbioru zamówionego towaru należy w obecności dostawcy/kuriera (dostawa pod wskazany adres) lub pracownika magazynu (odbiór własny) dokonać kontroli, czy opakowanie znajduje się w stanie nienaruszonym. Zaleca się również sprawdzenie zakupionego towaru.

  • w przypadku stwierdzenia braków ilościowych/uszkodzeń mechanicznych należy spisać protokół rozbieżności.

  • protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania roszczeń ubezpieczeniowych, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych. Zalecane jest również zrobienie dokumentacji fotograficznej. Protokół rozbieżności stanowi podstawę do złożenia reklamacji z tytułu wad zamówionego towaru ujawnionych w trakcie jego odbioru/dostawy. Reklamację z tego tytułu należny złożyć w ciągu 7 dni kalendarzowych licząc od daty odbioru/dostawy przesyłki.


Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step oraz FAUS GRATIS!
Dotyczy zamówień powyżej 1.500,00 zł.
Nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!