Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Ościeżnice, systemy przesuwne, opaski

Stanowią dopełnienie oferty z zakresu drzwi. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ich cały przekrój, od stałych przez regulowane do bezprzylgowych, od laminowanych przez fornirowane do malowanych, w różnych kształtach, rozmiarach, kierunkach i zakresach regulacji. Gwarancją ich jakości jest renoma wiodących na rynku dostawców. Dopełnieniem oferty jest nasza profesjonalna obsługa i doradztwo, które są nieodzowne przy dokonaniu właściwego wyboru.

Kategoria: Ościeżnice, systemy przesuwne, opaski

96 48 12 Pokaż na stronę: Cena | Nazwa Sortowanie:

Kategorie

FacebookSprawdź nasze pomocje na FACEBOOK-u

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS !!

WYSYŁKA GRATIS
transport paneli Quick Step oraz FAUS GRATIS!
Dotyczy zamówień powyżej 1.500,00 zł.
Nie dotyczy koloru CLM1655, CLM1487.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!