Mój koszyk: 0,00 pln (0 poz.)

Ościeżnice, systemy przesuwne, opaski

Stanowią dopełnienie oferty z zakresu drzwi. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ich cały przekrój, od stałych przez regulowane do bezprzylgowych, od laminowanych przez fornirowane do malowanych, w różnych kształtach, rozmiarach, kierunkach i zakresach regulacji. Gwarancją ich jakości jest renoma wiodących na rynku dostawców. Dopełnieniem oferty jest nasza profesjonalna obsługa i doradztwo, które są nieodzowne przy dokonaniu właściwego wyboru.

Kategoria: Ościeżnice, systemy przesuwne, opaski

96 48 12 Pokaż na stronę: Cena | Nazwa Sortowanie:

Kategorie

Jesteśmy najlepsi w internecie!

Jesteśmy najlepsi w internecie!
W ostatnim czasie do naszej oferty wprowadziliśmy jeszcze lepsze produkty w cenach niższych nawet o 40%. Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z naszych najnowszych promocji.

TERMINY

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA DRZWI ORAZ PODŁOGI KAŻDORAZOWO POTWIERDZANY JEST INDYWIDUALNIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Tel: 71 794 03 32
Tel kom: 607 886 410
sklep@e-podlogidrzwi.pl

O NAS

E-podlogidrzwi.pl to sklep oferujący markowe drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe oraz panele podłogowe i podłogi drewniane. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty w niskich, promocyjnych cenach. Zakupione u nas drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane czy podłogi bambusowe oraz akcesoria dostarczymy ekspresową dostawą wprost pod wskazany adres gwarantując bezpieczeństwo przesyłki!